Sulmohet nga fqinjët e tij 40 vjeçari nga Dobërdolli

Sulmohet nga fqinjët e tij 40 vjeçari nga Dobërdolli

Dyzet vjeçari U.M. nga Dobërdolli i Gostivarit, dje (03-janar) në ora 09:00 në SPB-Tetovë ka raportuar se më datë 31-dhjetor të vitit të kaluar rreth orës 22:00 në një objekt hotelerik në fshat është sulmuar fizikisht nga fqinjët e tij M.A.(57) dhe M.A.(49). Çështja është duke u zbardhur dhe dokumentuar.TS

Lajme Vendi