Në një aksident trafiku, humb jetën djali i ish deputetit Krsto Mukoski

Në një aksident trafiku, humb jetën djali i ish deputetit Krsto Mukoski

Në një aksident të rëndë trafiku ka humbur jetën djali i ish-deputetit Krsto Mukoski.

Me datë 13.01.2024 rreth orës 01:20 në SP Ohër, është raportuar se në rrugën rajonale për Vevçan, afër fshatit Podgorci, automjeti i udhëtarit “Audi” nga Struzi me targa të Vevçanit i drejtuar nga M.M. (19) nga Vevçani ka dalë nga rruga. Shoferi ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga stacioni policor i Strugës, njoftojnë nga MPB.

Më të fundit Vendi