Sulmohet i mituri në Tetovë nga një 35 vjeçar

Sulmohet i mituri në Tetovë nga një 35 vjeçar

Dyzet vjeçari L.J. nga Tetova, mbrëmë (31-janar), dhjetë minuta pas mesnate, në SPB-Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët, para ndërtesës që jetonte në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë, djali i tij i mitur ishte sulmuar fizikisht nga B.Q. (35) nga Tetova Çështja është duke u pastruar dhe dokumentuar.

Lajme Vendi