“Babai më rrahu pasi i kërkova 50 lekë!”/ Roza Lati zbulon detajet shokuese nga fëmijëria e saj: Im atë ndërroi jetë nga tumori në kokë

“Babai më rrahu pasi i kërkova 50 lekë!”/ Roza Lati zbulon detajet shokuese nga fëmijëria e saj: Im atë ndërroi jetë nga tumori në kokë

Roza Lati ka treguar detaje shokuese nga fëmijëria e saj, teksa rrëfeu se është dhunuar nga i ati, i cili vuante nga sëmundja e tumorit në tru.

Moderatorja tregoi se sëmundja e pashërueshme e bëri babai e saj agresiv dhe në një episod, ky i fundit e rrahu kur ishte 5-vjeçe pasi i kërkoi 50 lekë për çamçakëz.

“Ai ka ndërruar jetë nga tumori në kokë dhe kjo është arsyeja e dhunës së tij”, tregoi Roza.

Moderatorja shtoi se nëna e saj Rita i ka mbuluar të gjitha gjërat pa ja kërkuar fare.

“Kur i kam kërkuar për herë të parë 50 lekë për çamçakëz më ka rrahur, sepse im atë ka qenë i dhunshëm. Ai ka ndërruar jetë nga tumori në kokë dhe kjo është arsyeja e dhunës së tij.

Rozë