Taravari: Lajmi që jam takuar me Ahmetin është i rremë!

Taravari: Lajmi që jam takuar me Ahmetin është i rremë!

Kandidati i VLEN-it, Arben Taravari, ka reaguar ndaj një lajmi të “Top Channel”, në të cilin thuhet se ai është takuar me Ali Ahmetin dhe funksionarë të tjerë të BDI-së për të dëgjuar ofertën e Ahmetit.

“Me keqardhje mësova sot nga një media tepër serioze e Shqipërisë si është Top Channel se unë qënkam takuar mbrëmë me z.Ahmeti dhe funksionarë të tjerë të BDI-së, për të dëgjuar ofertë nga z.Ahmeti.
Jo, nuk është e vërtetë.
Kushdo që e ka çuar këtë lajm në Top Channel gënjen.
Unë mbrëmë u urova me ekipin tim dhe të qetë sot vazhdojmë punën tonë Drejt Ndryshimit!
Me ofertat e Ahmetit unë jam mësuar dhe mendoj se nuk do të ishte habi të më vinte një e tillë, por ky lajm është i rremë.
Ofertat nuk kalojnë te unë!”, shkruan Taravari.

Lajme Vendi