Kjo është kënga e re e Melindës dhe Bardhit

Kjo është kënga e re e Melindës dhe Bardhit

Dyshja e këngëtarëve Melinda dhe Bardhi kanë sjell edhe një këngë pas suksesit që patën me këngën “Ferrari”

“Mos ma prish” quhet kënga e re e Melindës dhe Bardhit, këngë që është publikuar në youtube para tri orëve.

Kjo këngë vjen pas këngës së tyre të fundit “Ferrari” një këngë që mori klikime dhe u dha premierë gjatë muajve të verës.

Kënga ka kaluar më shumë së 118 mijë klikime. /GazetaExpress/

Rozë